Dopravný pás s bubnovým separátorom

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

FSZ D-125

Nový produkt s 24 mesačnou zárukou

Cena na vyžiadanie - Zavolajte nám kvôli cene.

0,00 €vrátane RP a 0% DPH (0,00 € bez DPH)

Dopravný pás s bubnovým separátorom

Magnetický separátor je bezpečnostná jednotka, ktorá slúži na zachytenie magnetických kovových nečistôt. Jeho používanie je dôležité pri spracovateľských procesoch a pri výrobných činnostiach. Doporučuje sa používať pri zabezpečovaní kvality výrobkov a pri ochrane strojov, prístrojov a zariadení. Magnetická indukcia: 2300 Gaussov. Magnetický valec zabudovaný do dopravného pásu separuje kovové nečistoty počas prepravného procesu a prehadzuje ich do zbernej nádoby. Je veľmi efektívnym nástrojom kontroly sypkých materiálov. Pri určitej hrúbke a druhu materiálu, alebo pri určitom stupni a forme nečistoty môže byť potrebné použitie priečneho pásového separátora prípadne pridanie magnetickej jednotky naviac. Magnetické separátory sú osadené feritovými, neodymovými alebo samáriovými magnetmi (pri vyššom teplotnom rozsahu). Kontaktujte nás, garantujeme Vám kvalitu! Separátory sú vyrobené na mieru - podľa Vašich požiadaviek, v našej vlastnej dielni. Kvalitu Vám garantujeme na celý náš sortiment.

Všeobecné
Materiál Stroncium-Ferit
Výška 920mm
Šírka 570mm
Dĺžka 1250mm
Rôzne
číslo položky FSZ D-125
Upozornenie Jednotka na odstránenie kovu / Gaussova hodnota 2300
 • Dopravný pás s bubnovým separátorom
 • Dopravný pás s bubnovým separátorom
 • Dopravný pás s bubnovým separátorom

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Dopravný pás s bubnovým separátorom

Dopravný pás s bubnovým separátorom

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha tovarudo 2,99 kgod 3-4,99 kgod 5-9,99 kgod 10-19,99 kgod 20-29,99 kgod 30-49,99 kg
Cena dopravy 4,08 € s DPH 4,20 € s DPH 4,56 € s DPH 5,16 € s DPH 5,94 € s DPH 7,80 € s DPH

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty