Magnetická doska - 345 mm

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

FSZ T-345

Nový produkt s 24 mesačnou zárukou

Cena na vyžiadanie - Zavolajte nám kvôli cene.

0,00 €vrátane RP a 20% DPH (0,00 € bez DPH)

Magnetická doska - 345 mm

Vysokovýkonná magnetická doska pre priemyselné použitie, ktorá odstraňuje nežiadúce kovové nečistoty aj z veľkej vzdialenosti. Permanentný magnet vyžaruje magnetické pole nepretržite, bez spotreby energie. Magnetickú dosku Vám vieme zabezpečiť podľa Vašich požiadaviek v akýchkoľvek rozmeroch. Magnetický separátor je bezpečnostná jednotka, ktorá slúži na zachytenie magnetických kovových nečistôt. Jeho používanie je dôležité pri spracovateľských procesoch a pri výrobných činnostiach. Doporučuje sa používať pri zabezpečovaní kvality výrobkov a pri ochrane strojov, prístrojov a zariadení. Magnetická indukcia: 1700 Gaussov.

Všeobecné
Materiál Stroncium-Ferit
Výška 160 mm
Šírka 345 mm
Dĺžka 275 mm
Rôzne
číslo položky FSZ T-345
Upozornenie Jednotka na odstránenie kovu / Gaussova hodnota 1700
 • Magnetický blok - 345 mm
 • Magnetický blok - 345 mm

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Magnetická doska - 345 mm

Magnetická doska - 345 mm

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha tovarudo 2,99 kgod 3-4,99 kgod 5-9,99 kgod 10-19,99 kgod 20-29,99 kgod 30-49,99 kg
Cena dopravy 4,08 € s DPH 4,20 € s DPH 4,56 € s DPH 5,16 € s DPH 5,94 € s DPH 7,80 € s DPH

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty