Neodymový mriežkový separátor 150 mm

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

NSZ-R-15

Nový produkt s 24 mesačnou zárukou

Cena na vyžiadanie - Zavolajte nám kvôli cene.

0,00 €vrátane RP a 20% DPH (0,00 € bez DPH)

Neodymový mriežkový separátor 150 mm

Magnetický separátor zostavený zo supersilných magnetov. Separátor je vhodný na odstránenie kovových nečistôt menších ako milimeter. Môže byť namontovaný do systému HACCP s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele. Magnetický separátor je bezpečnostná jednotka, ktorá slúži na zachytenie magnetických kovových nečistôt. Jeho používanie je dôležité pri spracovateľských procesoch a pri výrobných činnostiach. Doporučuje sa používať pri zabezpečovaní kvality výrobkov a pri ochrane strojov, prístrojov a zariadení.

Všeobecné
Priemer 22 mm
Teplotná odolnosť 80 °C
Výška 35 mm
Šírka 150 mm
Dĺžka 150 mm
Rôzne
číslo položky NSZ-R-15
Upozornenie Jednotka na odstránenie kovu
 • Neodymový mrežový separátor
 • Neodymový mrežový separátor
 • Neodymový mrežový separátor

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Neodymový mriežkový separátor 150 mm

Neodymový mriežkový separátor 150 mm

Pre konkrétnu veľkosť si vyžiadajte cenovú ponuku!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha tovarudo 2,99 kgod 3-4,99 kgod 5-9,99 kgod 10-19,99 kgod 20-29,99 kgod 30-49,99 kg
Cena dopravy 4,08 € s DPH 4,20 € s DPH 4,56 € s DPH 5,16 € s DPH 5,94 € s DPH 7,80 € s DPH

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty