NeoCube-Čierny

NeoCube Čierny - NeoCube oranžový - Fascinujúca magnetická hra, nepostrádateľná pre jednotlivcov aj pre celú rodinu. Môžete si z nej vytvoriť nespočetné množstvo 3D tvarov. Funguje na princípe neviditeľnej magnetickej sily, rozvíja fantáziu a priestorovú predstavivosť. Úžasný darček, vhodné pre deti nad 10 rokov!

Nový produkt s 24 mesačnou zárukou

18,00 €vrátane RP a 20% DPH (15,00 € bez DPH)

NeoCube-Čierny

Hra, ktorá vás neprestane baviť! Guličky môžete použiť aj pre iné hry a experimenty, Vašej fantázii sa medze nekladú.

Popis produktu:

 • Kocka zložená z 216 veľmi silných neodymových magnetov v tvare guličiek s priemerom 5mm
 • Fascinujúca hračka, antistresová pomôcka a zábava pre celú rodinu
 • Rozvíja fantáziu, koncentráciu, priestorovú predstavivosť a jemnú motoriku rúk
 • Vami vytvorené formy sú ozdobou políc a určite zaujmú Vašich známych
 • Krásne darčekové balenie v kovovej plechovke
 • Fantastický darček pre Vašich príbuzných, kamarátov alebo známych
 • Ponúka možnosti skúmania pôsobenia magnetického poľa
 • Dostupná vo viacerých farbách: modrá, oranžová, čierna, fialová, zelená, žiarivá zelená (fosforeskujúca), niklová, červená, ružová. Cena tovaru môže byť odlišná v závislosti od farby
 • Hra sa odporúča pre deti nad 10 rokov a pre dospelých
 • Pri intenzívnom používaní môže dôjsť k ošúchaniu sa farieb, ale tým neprichádza k zníženiu sily magnetov. Prečítajte si návod na použitie!
 • NeoCube-Čierna
 • NeoCube-Čierna

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

NeoCube-Čierny

NeoCube-Čierny

NeoCube Čierny - NeoCube oranžový - Fascinujúca magnetická hra, nepostrádateľná pre jednotlivcov aj pre celú rodinu. Môžete si z nej vytvoriť nespočetné množstvo 3D tvarov. Funguje na princípe neviditeľnej magnetickej sily, rozvíja fantáziu a priestorovú predstavivosť. Úžasný darček, vhodné pre deti nad 10 rokov!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme poplatok 1,00 EUR.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba DPD
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.
Váha tovarudo 2,99 kgod 3-4,99 kgod 5-9,99 kgod 10-19,99 kgod 20-29,99 kgod 30-49,99 kg
Cena dopravy 4,08 € s DPH 4,20 € s DPH 4,56 € s DPH 5,16 € s DPH 5,94 € s DPH 7,80 € s DPH

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty