O nás

Pred viac ako 20-timi rokmi sme začali naše podnikanie na širokom trhu výrobkov, ktorý zahŕňal našu prácu od školských magnetov, separovanie nežiadúcich kovov až po mikroelektroniku. Medzi našimi kolegami pracujú univerzitný profesor, čerstvý absolvent, technický pracovník a mnoho ďalších, ktoré vám pomôžu pri riešení technických úloh, ktorým čelíte na vysokej úrovni. Navrhujeme a zobrazujeme naše produkty pomocou profesionálnych návrhových programov s pomocou našich osvedčených dodávateľov a dodávajú našim partnerom vysokokvalitné produkty. To je dôvod, prečo nám súkromní podnikatelia, malé a stredné podniky, nadnárodné spoločnosti a tisíce súkromných osôb, výskumní a kreatívni partneri vyberajú, pretože ponúkame nielen produkty, ale aj kompletné technické informácie o našich produktoch. Ak máte otázku, môžete si byť istý, že pracujeme s našimi návrhmi na nájdenie najlepšieho riešenia.

 

V oblasti permanentných magnetov dokážeme vyrábať aj špeciálne výrobky. Okrem navrhovania a výroby jedinečných magnetických systémov vyrábame aj výrobky vyrábané konvenčnou technológiou. Výrobné oddelenie spoločnosti sa nachádza v Kluž-i, ktoré vyrába náradie navrhnuté v centre Budapešti.Na naše produkty je možné pristupovať v našich pobočkách na Slovensku, Rumunsku a v Srbsku.

 Kontaktujte nás s dôverou, garantujeme Vám vysokú kvalitu!

Naše produkty vlastnej výroby sú dostupné ako manuálne tak aj plne automatizované. Naša spoločnosť tiež venuje značnú pozornosť vzdelávaniu mladšej generácie, ktorej ponúka množstvo rôznych druhov magnetických fyzikálnych experimentálnych doplnkov a súprav.

 

Naša firemná skupina podporuje vzdelávanie, kultúrne podujatia a tiež sme sa podieľali na charitatívnych aktivitách v Maďarsku, Rumunsku a Srbsku.

Fakturačné údaje

Euromagnet Slovakia s.r.o.
Kukučínova Ulica 5515
929 01 Dunajská Streda

IČO: 50 976 427
DIČ: 2120 555 107
IČ DPH: -

Bankové spojenie:
Číslo účtu: -
IBAN: -
Swift: -

Firma je zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Trnava, Oddiel: Sro, č. vložky 40372/T.

Internetový obchod

E-mail: info@euromagnet.sk
Tel.: 

Napíšte nám

Ak máte požiadavku, nápad alebo akúkoľvek otázku súvisiacu s našim internetovým obchodom, neváhajte a napíšte nám! Za Vaše postrehy Vám vopred ďakujeme.

Adresa predajne / osobného odberu

Kukučínova Ulica 5515
929 01 Dunajská Streda

GPS súradnice:
47.9950981 (zem. šírka) / 17.6023048 (zem. dĺžka)

Orgán dozoru

Slovenská obchodná inšpekcia / SOI /
Inšpektorát SOI pre Trnavský kraj
Trhová 2, 917 01 Trnava 1
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa
tel. č.: 033/5512 689, 033/5512 690
fax č.: 033/5512 656
e-mail: tt@soi.sk